Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 18:07 Bu haber 28966 kez okundu
 
Vezirköprülü genç yetenek 2. Lig takımına transfer oldu
Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor bünyesinde yetişen genç yetenek, 2.lig takımına transfer oldu.
SPOR Haberi
Vezirköprülü genç yetenek 2. Lig takımına transfer oldu

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor alt yapısında yetişen genç kaleci Mehmet Çetin henüz 16 yaşında profesyonelliğe imza attı.

 

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor Kulübü alt yapısında yetişen ve kısa sürede göz dolduran genç kaleci, Samsun amatör kulüplerinden Kadıyköy Spor'a önceki sezon transfer olmuştu.

 

Burada da gösterdiği performans neticesinde Türkiye 2.lig ekiplerinden Ankara temsilcisi Başkent Akademi Spor'a imza atarak profesyonel futbol yaşamına başlamış oldu.

 

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor kulüp başkanı şu ifadelere yer verdi; "Öncelikle bizleri bir Vezirköprülü olarak gururlandıran sporcu kardeşimizi yürekten kutluyor, profesyonel futbol hayatında başarılar diliyorum.

 

Her zaman dediğimiz gibi gençlerimizle çıktığımız bu yolda sporcu kardeşimizin göstermiş olduğu bu başarı diğer Vezirköprü gençlerine örnek olacağını düşünüyoruz. Onlara güvenip destek olur isek neler yapabileceklerini göstermiş oldu. Zaten bizlerin en büyük amacı Vezirköprü gençliğini spora özendirip onları teşvik etmektir. 

 

Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar Mehmet Çetin gibi sporcu kardeşlerimizi yetiştirip profesyonelliğe adım attırmaktır. Her zaman amatör ruhlu olup, profesyonel düşünüyoruz. Ben ve yönetimimiz bu işe gönül verdik. Biraz daha üye sayısı ve yönetimimizi artırırsak maddi anlamdaki sıkıntılarımızı da bir nebze olsun çözmüş olacağız.

 

Böylesi gurur tablolarını hep birlikte yaşamak istiyorsak birlik olalım. Gençliğimize sahip çıkalım. Kulüp ayrımı yapmaksızın ve sadece futbolda değil tüm spor branşlarında yetenekli sporcular yetiştirelim. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için elimizi taşın altına koyalım.

 

Bizler kulüp olarak tüm Vezirköprülü genç kardeşlerimize güveniyoruz. Sevdalıyım diyen herkese kulübümüzün kapıları açık. İster sporcu olarak, isterse yönetici ya da taraftar olarak. Yeter ki bir olalım diri olalım.

 

Sözlerime son verirken tüm Vezirköprü halkına diyoruz ki; doğru işler yapmak adına bizlerle düşüncelerinizi ve fikirlerinizi beyan edin, paylaşın. Zaten amacımız Vezirköprü gençliği ve ilçemizin her şeyi ile beraber tanıtılması değil midir? Hepinize yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

 

Bizler de genç sporcu kardeşimizi tebrik ediyor, profesyonel futbol yaşamında başarılar diliyoruz.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Osman Kalyoncu - Spor Yazarı
Etiketler: Vezirköprülü, genç, yetenek, 2., Lig, takımına, transfer, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı