vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
izmir escort

KİM İSTEMEZ Kİ?


Bu makale 2016-12-23 19:08:01 eklenmiş ve 1267 kez görüntülenmiştir.
Sami PALA

İlçemizin gelişmesini, her türlü imkanın ayağımızda olmasını, her türlü sağlık, eğitim, ulaşım ve insanların ruhi ihtiyaçlarını karşılayacağı, sık sık  manevi  açlığını giderecek konferans ve seminerlerin verilmesini, yorulduğu zaman da dinlenebileceği sosyal etkinliklerin olduğu yerler ya da geniş ve temiz yeşil gezinti alanlar olmasını kim istemez ki?

Gelişmiş şehirlerde olan, ama henüz ilçemizde olmayan daha nice güzel şeylerin olmasını her Vezirköprülü olan mutlaka ister. Bizde bunları hep istedik ve hem de canı gönülden istedik.  Olması için de elimizden gelen her türlü çabayı gösterdik. Bir kısmının yapılmasını sağladık. - Bir kısmının yapılmasını sağlayamadık. - Yapamadıklarımızın başında da ÖSYM, ÖSS, ÖYS, KPSS sınavları gelir. Bu sınavların İlçemizde de yapılması için çok çaba sarf ettik. Üç defa heyetçe Milletvekilimiz Sn. Prof. Dr. Tülay Bakır hanımefendi, Belediye Başkanı, ilçe kaymakamı, İl genel meclisi üyeleri, Basından Hayati Bey ve Ak Parti İl yönetiminden Başkan yardımcısı İrfan Kalyoncu olmak üzere, dört yıllık fakülte ve çeşitli konularla ilgili OMÜ (Ondokuz Mayıs Ünüversitesi) Rektörlüğüne gittik ve her seferinde de iyi ve olumlu karşılandık. Rektör Bey yine her defasında YÖK ve ÖSS Başkanlığına yazdı ve kendisi de takipçisi olacağını söyledi fakat bir türlü gerçekleşmedi.

Sebebi nedir diye soruyorduk, fakat sebebini onlarda bilemiyorlardı. Hayret niye red geldi diye onlarda hayıflanıyorlardı. Sebebini şimdi anlıyoruz. FETÖ çetesi bütün kurumları bir ahtapotun avını sardığı gibi YÖK ve ÖSS merkezini de sarmış. Bir türlü o sarmalı kıramıyormuşuz. Demek ki biz o günün şartlarında onlara göre yanlış yere baş - vuruyormuşuz. Şimdi görüyoruz ki kendi referanslarından geçmeyen hiç bir şeye geçit vermemişler. Biz siyasilerin çabaları beyhudeymiş. Meğer devlet içinde, devlete parelel ama devletten de etkin bir gizli yönetim oluşturmuşlar. Başına bir takke, sırtına bir cübbe giyip, Cami kürsülerinden müraice ayetler okuyup, sümüklü salyalarla ağlama seansları yaparak aynen Osmanlı’nın son zamanlarında medrese ve tarikat kanallarını da kullanarak koskoca Osmanlıyı yıkıp, param parça olmanın ortamını hazırlayan haşhaşi zihniyeti  ve  İngiliz casusu Lavrens taktiği ile şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu mübarek Anadolu’yu da ehli salibe teslim etmek üzere anlaşmışlar. Yani iktidar onların elindeymiş. Bu yüzden bir arpa boyu yol alamamışız.

- İnşallah bundan sonra 24 bin öğrenciye sahip İlçemizde de bu sınavlar yapılır. Bizim çocuklarımız da sabahın köründe yollara çıkmaktan kurtularak dinlenmiş zinde kafayla sınavlara ilçemizde girebilirler.


Yorumlar
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Vezirköprü Özlem Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı