Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 09:44 Bu haber 4677 kez okundu
 
Türkiye Öğretmenler Kupası düzenlendi
Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Türkiye Öğretmenler Kupası’ Voleybol ve Futsal turnuvası Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde düzenlendi.
SPOR Haberi
Türkiye Öğretmenler Kupası düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından öğretmenleri motive etmek için Türkiye genelinde başlattığı Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği "Türkiye Öğretmenler Kupası" turnuvası voleybol final müsabakası ile son buldu.


Samsun il birinciliği müsabakalarında voleybol branşında Oymaağac Ortaokulu takımı, futsal branşında İmam Hatip Ortaokulu takımı, Masa tenisinde Bülent Çam, Yusuf Kandemir, Erol Ayar, Özgür Karamanlı Vezirköprü'yü temsil edecek. 


Samsun'da tüm branşların kura çekimi yapılarak rakipler belli olacak. 21 Ekim 2019 tarihinde ise il birinciliği müsabakaları başlayacak. 04 - 12 Kasım'da bölge yarışmaları ve 18 - 24 Kasım'da Ankara'da Türkiye şampiyonası müsabakaları yapılacak.


Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar; "İlçemiz spor branşlarında başarılı bir ilçe. Öğretmenlerimiz ilçemize kupa ile dönecektir. Tüm takımlara başarılar diliyorum." dedi.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan ise; "Genç ve çalışkan bir öğretmen kadrosuna sahibiz, Öğretmenlerimize başarılar diliyorum." dedi.

 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Osman Kalyoncu - Spor Yazarı
Etiketler: Türkiye, Öğretmenler, Kupası, düzenlendi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Türkiye Öğretmenler Kupası düzenlendi
Türkiye Öğretmenler Kupası düzenlendi
Türkiye Öğretmenler Kupası düzenlendi
Yorumlar
Haber Yazılımı