Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 17:03 Bu haber 7314 kez okundu
 
Özlem Gazetesi 26 yaşında
24 Ekim 1994 yılında Vezirköprü ilçesinde kurulan Özlem Gazetesi, ilkeli yayın hayatında 26'ncı yaşına girdi.
GÜNCEL Haberi
Özlem Gazetesi 26 yaşında

Yerel basınının çektiği tüm sıkıntılara rağmen kesintisiz yayın yaparak 26 yıl önce ilk sayısıyla halkla buluşan Özlem Gazetesi, bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşıyor.

 

24 Ekim 1994 yılında Kemalettin Ağca tarafından kurulan Özlem Gazetesi, 26'ncı yaşına girmenin mutluluğunu tüm kadrosuyla beraber yaşadı. Gazetenin Kurucusu Kemalettin Ağca, Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca, Yazı İşleri Müdürü İrfan Ağca, Hukuk Danışmanı Avukat Hakan Kiper, Köşe Yazarı Yakup Ceylan ve gazete çalışanları ile birlikte 26'ncı yıl pastası kesildi.

 

'İlkeli yayın hayatımız devam edecek'

 

Bin 400'üncü sayısı ile 25 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirten İmtiyaz Sahibi Kemalettin Ağca, 'Güçlü kadromuz ile geçtiğimiz 25 yılda okuyucularımıza en güncel ve tarafsız haberleri vermek için çaba gösterdik. Bundan sonraki yayın hayatımızda da bu ilkemiz doğrultusunda Özlem Gazetesi'ni okurlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz.' dedi.

 

'Dijital çağa ayak uyduruyoruz'

 

"Dijital çağa ayak uydurarak gerek internet sitemizle gerekse sosyal medya hesaplarımızla okuyucularımızın ve takipçilerimizin en güncel haberlere ulaşmalarını sağlıyoruz." diyen Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca yaptığı açıklamada; "Vezirköprü'nün güçlü sesi olarak bundan tam 26 yıl önce resmi yayın hayatına başlayan genç ve dinamik gazetemiz, ortaya koyduğu ilkeli yayın hayatıyla okuyucularımızdan aldığı destek ve güçle 26'ncı. yaşına girdi. Bunun mutluluğunu okurlarımızla paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Özlem, Gazetesi, 26, yaşında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Özlem Gazetesi 26 yaşında
Özlem Gazetesi 26 yaşında
Özlem Gazetesi 26 yaşında
Yorumlar
Haber Yazılımı