Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 15:24 Bu haber 8223 kez okundu
 
Hasta kızımız Fatma Güler'e Hayırsever vatandaş el uzattı
Vezirköprü ilçesinde ikamet eden 16 yaşındaki lise öğrencisi Fatma Güler, yakalandığı hastalıktan kurtulmak için kendisine uzanacak yardım elini bekliyor haberimize hayırsever vatandaşlar duyarsız kalmadı.
- Haberi
Hasta kızımız Fatma Güler'e Hayırsever vatandaş el uzattı

Gazetemizin haberinden sonra Esentepe Mahallesi muhtarı  Semra  Ersoy'u arayan hayırsever vatandaşla telefon ile görüştük. İsminin belirtilmesini istemeyen hayırsever bir vatandaş Fatma Güler'in ameliyatı için gerekli masrafların hepsini karşılayabileceğini belirtti.

Vatandaşlar Duyarsız Kalmadı

Diğer taraftan Fatma Güler'e yardım çağrısı haberimizden sonra toplumun geniş bir kesimi de duyarlılık göstererek gerek sosyal medya hesaplarından paylaşarak yardım çağrısını duyurmaya çalıştı. Gerekse bir çok hayırsever gazetemizi arayarak aile ile yardım için  iletişime geçtiler.

Hasta kızımızla ilgili konuyla yakinen ilgilenip takipçisi olacağız

Resmi makamlar tarafından da gazetemiz arayarak aile ile irtibata geçildi. Gerekli çalışmalar yapılarak, hasta kızımızın tedavi süreciyle yakinen ilgilenip, takip edileceği belirtildi.

Herkese çok teşekkür ederim

Halkımızın duyarlılığın dolayı memnuniyetini dile getiren Fatma Güler : "Rahatsızlığım nedeniyle bizlere önderlik eden Esentepe Mahalle Muhtarımız Semra Ersoy'a, Özlem Gazetesine ve duyarlılık gösteren, yardım etmek isteyen, gönlü bizimle olan herkese çok teşekkür ederim. dedi.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Hasta, kızımız, Fatma, Güler'e, Hayırsever, vatandaş, el, uzattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı