Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 10:44 Bu haber 4378 kez okundu
 
Hancıoğlu, -Yatırımların takipçisiyim
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu; “Vezirköprü’de çürümeye terk edilen yatırımların takipçisi olacağım.” dedi.
SİYASET Haberi
Hancıoğlu, -Yatırımların takipçisiyim

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu ile birlikte Özlem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’yı ziyaret eden Milletvekili Hancıoğlu, ilçenin sorunlarının takipçisi olduğunu söyledi. 


Vezirköprü’de yapımına başlanan ancak çürümeye terk edilen Kunduz Kamp Eğitim Merkezi ile Huzurevi inşaatına dikkat çeken Hancıoğlu; “Vezirköprü’ye büyük fayda sağlayacak yatırımların çürümeye terk edilmesi kabul edilemez. Konuyu TBMM’de mutlaka dile getireceğim.” dedi.


Hancıoğlu, tüm branşlardaki milli takımlara, kamp ve antrenman hizmeti sunmak ve ayrıca gençlik kampı organizasyonları için projelendirilen Vezirköprü Kunduz Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi Projesi’nin devam etmesi gerektiğini söyledi.


2018 yılında meclis gündemine taşımıştı


CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, 2018 yılında TBMM Genel Kurulu’ndaki bütçe görüşmeleri sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’na, Vezirköprü Kunduz Ormanı Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi Projesi’nin akıbetini sordu. Tesisin, yaklaşık altı yıl önce projelendirildiğini, 2016 yılında yapılan ihalenin iptali sonrasında ikinci bir ihale daha yapılarak kamp inşaatının başladığını anımsatan CHP’li Hancıoğlu, Bakan Kasapoğlu’na “İnşaat ne aşamada? Yatırım programınızda burası var mı?” sorusunu yöneltmişti. 

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Hancıoğlu,, -Yatırımların, takipçisiyim,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hancıoğlu, -Yatırımların takipçisiyim
Hancıoğlu, -Yatırımların takipçisiyim
Yorumlar
Haber Yazılımı