Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 16:47 Bu haber 3925 kez okundu
 
Doç. Dr. Ali Çiftçi müdürlüğe atandı
Amasya Üniversitesi Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali Çiftçi, Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürlüğü’ne atandı.
YEREL Haberi
Doç. Dr. Ali Çiftçi müdürlüğe atandı

Yardımcı Doçent Doktor Ünvanı ile Gümüşhane Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde görev yapan Vezirköprülü Ali Çiftçi, doçent doktorluğa yükselmesinin ardından 30 Mart 2020 tarihinde Amasya Üniversitesi'nde göreve başlamıştı.

 

6 Nisan 2020 tarihinde Amasya Üniversitesi Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanlığı’na atanan Doç. Dr. Çiftçi, 30 Nisan 2020 tarihinde Amasya Üniversitesi Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürlüğü’ne atandı.

 

Doç. Dr. Ali Çiftçi kimdir?

 

Akademik kariyerinde birçok makale, bildiri ve araştırma çalışmalarında da görev alan Doç. Dr. Ali Çiftçi, 1985-1989 yıllarında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümünde Lisans eğitimini, 1994 - 1997 yıllarında Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini, 1998 - 2005 yıllarında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilim ve Kamu Yönetimi Bölümünde doktora eğitimini tamamladıktan sonra Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yaptı.

 

30 Mart 2020 tarihinde Amasya Üniversitesi’ne geçiş yapan Çiftçi, 6 Nisan 2020 tarihinde Amasya Üniversitesi Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanlığı’'na, 30 Nisan 2020 tarihinde de Amasya Üniversitesi Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürlüğü’ne atandı.

Kaynak: Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Doç., Dr., Ali, Çiftçi, müdürlüğe, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı