Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 09:54 Bu haber 2385 kez okundu
 
Demir -Vezirköprü’de kırsal alt yapı 2022’de bitecek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Vezirköprü’de kırsal alt yapı 2022’de bitecek" dedi.
YEREL Haberi
Demir -Vezirköprü’de kırsal alt yapı 2022’de bitecek

Samsun'un tüm ilçelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Hizmet bizim görevimiz. İmkanlarımız doğrultusunda ayrım yapmadan çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesi Güney Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Burada yapılan 4 kilometrelik sathi kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demir, mahalle girişinde coşku ile karşılandı. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin de yer aldığı programda konuşan Başkan Demir, “Yollarımızın eksiği ne varsa tamamlayacağız. Atakum’da ilçe belediyesi olarak Cemil Deveci başkanım ve Büyükşehir Belediyesi olarak biz protokolü yaptık, yollara düştük. Ayrı gayrı yok, zamanımızı sizlere hizmet yaparak geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kırsal alt yapıyı Türkiye’de ilk bitiren şehir olacaklarına vurgu yapan Başkan Demir, “Hizmet noktasındaki plan ve programımızı 31 Mart seçimleri öncesinde yapmıştık. 950 mahallenin tamamının yol ve su gibi alt yapı sorunlarını çözeceğimize dair taahhütte bulunduk. 5 yıl olarak planladık ama 4 yıldan kısa sürede bitirmiş olacağız. Yakakent, Terme, Ayvacık, Ladik, Salıpazarı, Asarcık, Kavak ve Havza’yı gelecek yıl bitiriyoruz. Bafra, Çarşamba ve Vezirköprü’yü de 2022’de bitireceğiz. 42 ekiple şuan sahada çalışıyoruz” diye konuştu.   
Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: Demir, -Vezirköprü’de, kırsal, alt, yapı, 2022’de, bitecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı