Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 16:47 Bu haber 4373 kez okundu
 
Av.Elif Rahat Hukuk Bürosu Samsun'da açıldı
Vezirköprü'de Kuyumcu Ahmet Rahat'ın kızı Av. Elif Rahat, Samsun'da hukuk bürosunu açtı.
YEREL Haberi
Av.Elif Rahat Hukuk Bürosu Samsun'da açıldı

Vezirköprü'den de çok sayıda davetlinin katıldığı açılışa yoğun ilgi oldu.

 

Yapılan açılış duasının ardından konuşan Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz; "Avukatlık mesleği sadece akşam eve helal lokma götürme işi değildir. Tabi ki her meslek bir rızık temin etmek için yapılır. Ancak avukatlık, savcılık gibi bir meslek adalet tesis etmek için yapılır. Elif Rahat kardeşimin bu inançla bu mesleği ifa edeceğine inanıyorum ve meslek hayatında başarılar diliyorum." dedi.

 

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis ise konuşmalarında hukuk bürosunun hayırlı olması temennisinde bulunarak Av. Elif Rahat'a başarı dilediler.

 

VEZİRKÖPRÜ'DEN YOĞUN KATILIM

 

Av. Elif Rahat'ın Samsun'daki hukuk bürosu açılışına Vezirköprü ilçesinden yoğun katılımın olması dikkat çekti.

 

Açılışa, CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis, Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz,Samsun Barosu Onur Meclisi Başkanı ve Önceki dönem baro başkanlarından Av. Arif Yılmaz Üney, TBB Delegesi ve önceki dönem baro başkanlarından Av. Alpay Sungurtekin, Samsun barosu önceki dönem baro başkanlarından Av. Ersoy Üstay, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Gündüz, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Orhan Şahin, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kaya, Samsun barosu yönetim kurulu ve çok sayıda avukatın yanısıra Vezirköprülü muhtarlar ve çok sayıda esnaf ile vatandaş katıldı.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: Av.Elif, Rahat, Hukuk, Bürosu, Samsun'da, açıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Av.Elif Rahat Hukuk Bürosu Samsun'da açıldı
Av.Elif Rahat Hukuk Bürosu Samsun'da açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı