Haber Detayı
05 Ağustos 2020 - Çarşamba 17:15 Bu haber 3198 kez okundu
 
AK Parti Samsun'da kongre takvimi belli oldu
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, üye çalışmaları ve kongre süreciyle ilgili yaptığı açıklamada, " İlçe kongrelerimize Ağustos ayı sonu itibariyle yeniden başlamayı planlıyoruz." dedi.
SİYASET Haberi
AK Parti Samsun'da kongre takvimi belli oldu

Ak Parti Samsun İl Başkanlığında, İl Yürütme Kurulu ile bir araya gelen Başkan Aksu, ardından ilçe başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantılarda devam eden yeni üye çalışmaları ve kongre süreciyle ilgili istişare ve değerlendirmeler yapılırken açıklamalarda bulunan Başkan Ersan Aksu, Samsun Teşkilatı olarak pandemi kurallarına uyarak yoğun çalışma programı içerisinde olduklarını ifade etti. 

 

Bir süredir devam eden yeni üye çalışmalarını değerlendiren Başkan Ersan Aksu, "Tüm ilçelerimizde yeni üye çalışmalarımız devam ediyor. Haziran ve Temmuz ayları sürecinde 12 bin 500 vatandaşımız partimize üye olarak büyük AK Parti ailemize katıldı. Samsun teşkilatı olarak üye çalışmalarında büyük bir başarıya imza attık. Türkiye geneli üye çalışmaları kapsamında yeni üye kayıtlarında Haziran ayında 3., Haziran-Temmuz ayı ortalamalarında ise 5. olduk. Bu veriler AK Parti ailemizin her geçen gün daha da büyüdüğünün göstergesi" dedi. 

 

TOPLUMUN HER KESİMİNDEN DESTEK VAR 

 

"18 yıldır olduğu gibi şu anda da milletimizin AK Partimize teveccühü ve desteği en üst seviyede" diyen Aksu, "Üye çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. İş dünyamızdan, kadınlarımızdan, yaşlılarımızdan, özelliklede gençlerimizden olmak üzere toplumun her kesiminden partimize yoğun teveccüh var. Ülkemiz genelinde her yıl 1 milyon üye hedefimiz var. Gönül seferberliğimize yoğun teveccühleri nedeniyle hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılı üye çalışmaları gerçekleştiren ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, il ve ilçe kadın ve geçlik kolları başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

 

KONGRELER AĞUSTOS AYI SONUNDA BAŞLIYOR  

 

İl ve ilçe kongreleriyle ilgili çalışmaların devam ettiğini de dile getiren Başkan Aksu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bilindiği üzere Canik ve Havza İlçe kongrelerimizi gerçekleştirmiştik. Ancak pandemi süreci nedeniyle diğer ilçe kongrelerimize ara vermek durumunda kalmıştık. İlçe kongrelerimize Ağustos ayı sonu itibariyle yeniden başlamayı planlıyoruz. Bu konuda bir takvim belirledik.Pandemi süreci nedeniyle gerekli tüm önlemleri alıp, kurallara uyarak kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Tabi burada açık alanlarda kongrelerimizi yapmayı arzu ediyoruz ve planlamamızı bu şekilde yapıyoruz. Şimdiden kongrelerimizin ülkemize, milletimize, ilimize ve teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."

Kaynak: Editör: İrfan AĞCA
Etiketler: AK, Parti, Samsun'da, kongre, takvimi, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı