Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 11:09 Bu haber 2355 kez okundu
 
26’ncı yılımızda okurlarımızdan güzel temenniler
Gazetemizin 26’ncı yıl dönümünde bu hafta da okurlarımızın ziyaretleri devam etti.
YEREL Haberi
26’ncı yılımızda okurlarımızdan güzel temenniler

Çiçekleriyle ziyaretimize gelen, Vezirköprü’de edebiyat ve şiirle uğraşan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Ali Var, Endüstri Meslek Lisesi Mobilya bölümünde Öğretmenlik yapan ve Mutlu Kent Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Dok, Vezirköprü’de Kaportacı sanatında isim yapmış (Sarı Mıstık) Mustafa İnan ziyaret ederek 26. Yayım yılını kutladılar.


Ankara’da yeni bir oluşumun ortaya çıkmasında emek veren, hemşehrilerimizin bir araya gelmesini sağlayan Ankara Polatlı Samsulular Platformu Başkanı Nazif Arslan, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Ağca’ya platform çalışmaları anlattı ve 26’ncı yılımızı kutladı.


 “Vezirköprü haberlerini, hızlı, objektif bir şekilde gurbette yaşayan hemşehrilerimizi haberdar eden,  Vezirköprü Özlem Gazetemizin 26. Yayım yılını kutlar başarılarının devamını dilerim.” Temennisinde bulanan, Cumhurbaşkanlığı  Mevzuat Daire Başkanı  Bekir Keleş ve her hafta Özlem Gazetesi’nin haberlerine yorum katan neşe kaynağı emekli Öğretmen Yılmaz Ergen telefon ile 26. Yılımızı kutlayan dostlarımız.

Kaynak: (ÖZLEM) - Vezirköprü Özlem Gazetesi Editör: Özgür AĞCA
Etiketler: 26’ncı, yılımızda, okurlarımızdan, güzel, temenniler,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
26’ncı yılımızda okurlarımızdan güzel temenniler
26’ncı yılımızda okurlarımızdan güzel temenniler
Yorumlar
Haber Yazılımı